Kranio (galvaskauss) – sakrālā (krusta kauls) sistēma ir noslēgta anatomiska sistēma, kurā noteiktā ritmā cirkulē šķidrums, kas apņem galvas un muguras smadzenes.

Cilvēka organisms ikdienā sastopoties ar stresa un spriedzes situācijām, absorbē negatīvās emocijas, kas “uzkrājas’’fascijās.

KS terapeits strādā ar fascijām veicot “maigā pieskāriena” (gentle touch) tehniku, terapeits novērtē pacienta vispārējo organisma stāvokli. Pēc tam tiek pielietota “vieglā pieskāriena” (light-touch) tehnika, lai atbrīvotu ķermeni no ierobežojumiem, kas tika atrasti novērtēšanas laikā.

Kraniosakrālais pulss liek galvaskausa kauliem satuvināties un attālināties 6 līdz 12 reizes minūtē. Tas pats notiek ar mugurkaulu. Šīs kustības izplatās līdz krusta kaulam, tālāk uz iegurni un pa saistaudiem arī uz pārējām organisma daļām. Izmaiņas kraniosakrālajā pulsā var liecināt par disfunkcijām organismā.

Kraniosakrālā terapija būtiski veicina pacienta labsajūtu, atbrīvo organismu no iekšējas spriedzes, mazina sāpes un disfunkcijas.

Tā kā šī metode ir pietiekoši delikāta un saudzējoša, kraniosakrālā terapija ir efektīva visiem vecumiem un var tikt pielietota pat jaundzimušajiem un gados vecākiem cilvēkiem.

Call Now Button